نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 7791 زمان انتشار: 24 تیر 1392 11:33:00

آرام يا قاتل؟

گاهي برخي از حيواناتي كه ما آن ها را بي آزار مي دانيم بسيار درنده مي شوند و حتي به هم نوعان خود نيز رحم نمي كنند. اين حيوانات به ظاهر جالب هستند ولي مي توانند انسان ها و حتي حيوانات ديگر را خيلي سريع بكشند.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت هاي خبري، حيوانات دنياي پيچيده اي دارند به طوري كه مي توان آن ها را به دسته هاي مختلف همچون حيوانات ترسناك، درنده و جالب تقسيم كرد. در دسته درنده ها مي توان حيواناتي را پيدا كرد كه به راحتي قابليت كشتن انسان ها را دارند كه شير يا مار از جمله آنهاست .

*** موش

يك حيوان جالب ولي بسيار ترسناك و چندش آور كه بسياري از مردم دنيا از آن ترس دارند، اين حيوان مي تواند در فهرست قاتلين باورنكردني قرار گيرد. شايد در انيميشن هاي تلويزيوني ديده باشيد كه موش ها مي توانند گربه اي را از پاي در بياورند و بايد بدانيد اين امر در واقعيت نيز وجود دارد.

موش توانايي گرفتن گازهاي شديد را دارد و اگر بتواند 5 بار يك مار افعي را گاز بگيرد مار سريع جانش را از دست مي دهد همچنين براي انسان نيز 10 گاز موش كافي است تا از پا در بياييد.

*** مرغ

مرغ حيواني كوچك است كه به ما فايده هاي فراواني مي رساند اما شايد كمتر عصباني شدن آن را ديده باشيد ، ولي بدانيد مرغ ها نيز مي توانند خطرناك باشند و تا به حال مواردي از اقدام آن ها براي كشتن حيوانات ديگر و حتي انسان ها گزارش شده است .

مرغ با استفاده از نوك خود مي تواند آن قدر به طرف مقابل نوك بزند كه وي به خاطر خونريزي بميرد.

*** قو

قو جزو پرندگان به حساب مي آيد و بسيار هم زيبا و چشم نواز است، شايد به نظر شما خيلي هم خطرناك نباشد ولي بايد بدانيد كه اين پرنده در ميان كشنده ترين حيوانات قرار دارد. قو پرنده اي است كه به آرامي در آب حركت مي كند اما اگر تصميم بگيرد انساني را بكشد با سرعت او را خفه مي كند و يا با نوكش ضربه هاي سختي را وارد مي كند كه مي تواند در دم انسان ها را بكشد. تا به حال در باغ وحش هاي زيادي نمونه هايي از اين قتل ها ديده شده است .

*** پليكان

پليكان يكي از پرنده هايي است كه چهره اي بامزه و جالب دارد و با داشتن نوكي بزرگ بازهم به هيچ عنوان خطرناك به نظر نمي رسد، اما يك قاتل باورنكردني است. همان نوك بزرگ كه به نظر تنها براي شكار ماهي است مي تواند گاهي به قدري خطرناك باشد كه گردن يك انسان را خرد كند.

تا به حال تعدادي قتل به نام اين پرنده ثبت شده است و حتي شنيده شده است كه پليكان ها توانايي كشتن يك پنگوئن امپراطور را نيز دارند.

*** سنجاب

سنجاب ها با دم هاي پشمالويي كه دارند همواره مورد توجه انسان ها بوده اند ولي همين سنجاب ها دندان هاي نابود كننده اي دارند. گازهاي محكم سنجاب مي تواند بخشي از گوشت بدن را جدا كند و اين گاز مي تواند حيواني در اندازه يك سگ را از پاي در بياورد.

در يك مورد كودكي سه ساله بر اثر حمله سنجاب ها به بيمارستان منتقل شد كه البته پزشكان با وجود جراحات شديد وي را مداوا كردند.

بیان دیدگاه
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پربیننده ترین
آخرین اخبار